LEGO ARCHITECTURE NII SUURTELE KUI VÄIKESTELE

LEGO ARCHITECTURE NII SUURTELE KUI VÄIKESTELE

Ehita ja imetle maailma suurlinnade arhitektuurilisi imesid LEGO® Architecture mudelite kaasabil!

Selle imelise LEGO Architecture’i sarja komplektiga saate klots-klotsi haaval ise üles ehitada maailmakuulsaid ehitisi. LEGO Architectur sarja komplektide kokkupanemisega jõuate tõenäoliselt LEGO klotsidest ehitamise oskustega uuele tasemele. Avasta nende ehitiste väljamõtlejate geniaalsust ja julget fantaasialendu. Iga tõetruude värvide ja õigete proportsioonidega 360° vaadeldavate LEGO® ehitise kokkupanek pakub ehitusrõõmu ja tõelist naudingut ning tagab erilise ehituskogemuse. Need on loodud kõigile, kes on huvitatud ehitamisest, arhitektuurist, projekteerimisest, reisimisest, disainist ja ajaloost.Pane need tõelised arhitektuurilised pärlid enda tuba või kontorit kaunistama.

Iga komplekti brošüüris on teave ehitise disaineri, arhitektuuri ja ajaloo kohta ning samuti ajaloolised faktid ehitise ja selle arhitektuurilise pärandi kohta. (Ainult inglise keeles. Muudes keeltes teabe saab alla laadida lehelt LEGO.com/architecture).

LEGO® Architecture komplektide sari tunnustab arhitektuurimaailma läbi LEGO klotside.

LEGO Architecture Empire State Building New York Citys

New York City südames asuva Empire State Buildingu tornid kõrguvad üle ümbruskonna pilvelõhkujate. Selle antenn ulatub 443 m (1453 jala) kõrguseni. Hoonet hakati ehitama 17.märtil 1930. aastal ja see avati keskusena juba 01.mail 1931. aastal. Lõpliku kõrguse sai 1950. aastal, kui sellele lisati antenntorn. Ehitis on jätkuvalt üks maailma populaarsemaid turismiobjekte, meelitades uudistama umbes neli miljonit külastajat aastas. See LEGO Arcitecture’i versioon kopeerib tõetruult ehitise rabavat sümmeetrilist disaini. Sellel on kõik olemas – alates neljast rippseinfassaadist, lõpetades art deco stiilis antennitorniga . LEGO mudeli kõrgus on üle 55 cm (21“), mis teeb sellest sarja LEGO Architecture kõrgeima mudeli (seisuga juuli 2019). Klotsidest alusplaat kujutab Viiendat avenüüd ja ümbruskonna teid koos kollaste taksodega. Mudelile annab viimase lihvi dekoratiivne nimeplaat.

LEGO Architecture Shanghai

Jäädvusta inspireeriva siluetina Shanghai arhitektuur, mis on segu ajaloost ja kaasajast selle võrratu komplekti abil, mis toob kokku Chenghuang Miao templi, Longhua templi ja pagoodi, Radisson Blu hotelli, Bundi piirkonna, Oriental Pearli, World Financial Centeri ja Shanghai torni.. Plaatidest alusplaadil on kujutatud ka Huangpu jõge, mis lisab sellele imelisele mudelile, mis keskendub maailma ühe dünaamilisema linna hämmastavale arhitektuurilisele mitmekesisusele, täiendava mõõtme ja tõepärase mulje.

LEGO Architecture Suur Hiina müür

Avasta maailmapärandiks nimetatud võimsa Hiina müüri arhitektuurisaladusi, mida see LEGO® Architecture komplekt endas peidab. Uuri leidlikke ehitusvõtteid, mille najal tuhandete kilomeetrite pikkuselt laiuv ehitis püsti püsib, künklikul maastikul mööda käänakuid lookleb mööda puude ja järvedega palistatud mägist maastikku. Elutruu LEGO versioon koosneb 2 tornist ja nendevahelisest müürist, mis lookleb mööda tumerohelist mägede ja orgudega kaetud maastikku. Komplekti kuuluvad ka inglise- ja hiinakeelsed nimeplaadid. Suure müüri pikendamiseks saad omavahel ühendada mitu mudelit.

LEGO Architecture London

Londoni mitmekesine arhitektuuriline olemus toob LEGO komplektis kokku legendaarse Rahvusgalerii, Nelsoni samba, London Eye, Big Beni (Elizabethi torni) ja Toweri silla. Londoni Thamesi jõgi on kujutatud läbipaistvatest plaatidest alusplaadil, mis lisab sellele imelisele mudelile, mis keskendub maailma ühe dünaamilisema linna hämmastavale arhitektuurilisele mitmekesisusele, täiendava mõõtme ja tõepärase mulje. Loomulikult on komplektis ka dekoratiivne silt „London“.

LEGO Architecture New York

Inspireeriva silueti New York City arhitektuurilisest olemusest saad jäädvustada selle LEGO komplekti abil, mis toob kokku legendaarsed hooned nagu Flatiron Building, Chrysler Building™, Empire State Building, One World Trade Center ja Vabadusesammas. Samuti on olemas dekoratiivne silt „New York City“. Komplekti mõõtmed valmiskujul on: kõrgus 26 cm, laius 25 cm ja sügavus 4 cm.

LEGO Architecture Las Vegas

Selles LEGO klotside komplektis on ikoonilised vaatamisväärsused Las Vegas Stripi ümber, sealhulgas hotellid Bellagio, Luxor, Encore, Stratosphere Tower ja Fremont Street Experience kesklinnas. Lisaks on komplektis kuulus märk „Tere tulemast Las Vegasesse“, mille plaaditud alusel on kujutatud kõrbe.

LEGO Arhitecture San Francisco

San Francisco arhitektuuri rikkaliku hiilguse saad kokku panna LEGO® San Francisco arhitektuurisilueti kollektsiooniga, mis toob kokku linna kuulsad hooned ja paigad nagu “värvitud daamide” majad, 555 California Street, Transamerica Pyramid, Salesforce Tower, Coit Tower, Fort Point, Kuldväravasild ja Alcatrazi saar. Sinine alusplaat väljendab Kuldvärava väina ja San Francisco nimesilt annab viimase lihvi sellele ühe maailma elavaima linnu väga detailsele taasesitusele!

Naudi väljakutsuvat ja põnevat ehitamise protsessi LEGO® Architecture‘i komplektidega, mille saad endale või kingituseks soetada meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!