LEGO CREATOR 3 IN 1 LOOMINGULISED KOMPLEKTID

LEGO CREATOR 3 IN 1 LOOMINGULISED KOMPLEKTID

LEGO Creator 3 in 1 on põnevad mängukomplektid, mis inspireerivad mängima loovaid rollimänge, käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime ning nad saavad ise ka uusi lugusid välja mõelda. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust.

LEGO® Creatori sarja 3 in 1 komplektid võimaldavad kolme eri mudeli ehitamist. Lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele lihtsaks. Aga noored ehitajad saavad neid ümber ehitades luua ise uusi asju, näiteks kombineerides mudeleid olemasolevate LEGO® komplektide mudelitega. Nii saavad lapsed mängu nautida, olla loomingulised ja saavad rakendada oma loovust ja kujutlusvõimet. Ning lõpuks saavad oma ehitiste üle põhjusega uhkust tunda.

LEGO® Creatori 3 in 1 komplektid inspireerivad lapsi erinevaid mänguvõimalusi välja mõtlema. Piiride nihutamine pakub lastele palju lõbu. Need pakuvad rohkelt põnevat ja loomingulist tegevust. Mudelid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi.

LEGO Creator Kahe tiivikuga helikopter

LEGO® Creatori 3-1-komplektiga „Kahe tiivikuga helikopter“ saad osa hoogsatest õhu- ja mereseiklustest. Helikopteri mudelil on suured tiivikud ja tõetruud lahedused, kahe istmega kokpit, liuguks (küljel) ja avatav pakiruum (taga). Tiivikute pöörlema panemiseks pööra hammasratast, ava helikopteri tagumine luuk ja laadi peale ROV-allveelaev. Või lükka lahti helikopteri külguks ja kasuta ROV-allveelaeva vette laskmiseks töötavat vintsi. Saab kokku panna kahe tiivikuga helikopteri ja ehitada selle siis ümber superkiireks reaktiivlennukiks või hõljukiks. Komplektis on seiklusteks valmis piloodi minifiguur. Jääb üle vaid nautida mitmekülgseid hoogsaid lennuseiklusi.

LEGO Creator Reaktiivauto

LEGO® Creatori reaktiivauto ehituskomplektiga, kuhu kuulub reaktiivmootori, sisselasketoru ja kohandatava spoileriga varustatud rohelise-valgekirju veok, See LEGO Creatori 3 in 1 komplekt võimaldab lastel ehitada kolm erinevat mängumudelit- saab teha reaktiivauto, ehitada mudeli ümber maasturiks või ATV-ks või siis lasta loovusel lennata ja luua midagi täiesti uut. Reaktiivauto ja maasturi kabiinis on koht minifiguurile (ei kuulu komplekti). Seega, vajuta gaasi, seiklus ootab – maasturiga kivide ületamise, ATV-ga rallimise või mistahes meelepäraste tegevusega.

LEGO Creator Süvamereolendid

Naudi veealuseid seiklusi komplektiga LEGO® Creator 3 in 1 süvamereelukad, kuhu kuulub hirmutav hai, millel on realistlik tumesinine ja valge värvikava, teravaid hambaid täis avatav suu, liikuvad uimed, liigendatud keha ja läikivad silmad. Lisaks liigendatud krabi koos aardekirstuga. Pane kokku hai ja krabi, seejärel ehita need ümber liigendatud kalmaariks või hiiglasliku suuga merikuradiks ja muuda oma süvamereseiklused veel vahvamaks.

Hea teada

Kõik LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958. LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Need suurepärased, tõetruud ehitus- ja mängukomplektid innustavad loovalt mängima ja sobivad väga hästi mistahes tähtpäeva kingituseks olenevalt raskusastmest alates viie aasta vanustele poistele ja tüdrukutele. Nendega ehitades ja ümber ehitades võib mäng kesta lõputult. Iga mängukorraga paraneb areneb laste ehitusoskus ja loovus. Ägeda valiku mängukomplekte leiad ja saad osta meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!