LEGO DISNEY PRINCESS AVAB UKSED MUINASJUTUMAAILMA

LEGO DISNEY PRINCESS AVAB UKSED MUINASJUTUMAAILMA

Kes meist ei ole armastanud imelist ja salapärast muinasjutumaailma. Ning enamus väikeseid tüdrukuid on vähemal või suuremal määral ikka unistanud printsessiks olemisest. Eks lapsevanemate jaoks ongi oma tütrekesed maailma kõige kaunimad ja olulisemad PRINTSESSID.
Ja meie endi pisikestel Printsessidel on põhjust taaskord rõõmustada, on ju uued võimalused osa saada oma lemmikprintsessi salapärasest muinasjutumaailma elust. LEGO Disney Princess sari on välja tulnud uute komplektidega ja neist on saanud on juba meie väikeste sõprade suured lemmikud.

LEGO Disney Princesside sarjas on erakordselt lahedad mängukomplektid, mis avanevad kui muinasjuturaamatud. Suurus avatud raamatuna on just parajalt suur, et sellega oleks põnev välja mõelda uusi seiklusi või kokkupandult igale poole kaasa võtta. Mõelge kui äge, et mikromaailmaga reisimänguasjaga saab meie pisike Printsess oma lemmiktegelastega mängida ükskõik millisel toredal pereväljasõidul.

Ava mänguraamat ja mäng võib alata!

LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused viivad meid veealusesse maailma. Mida sellega teha kõike annab! Mänguasjal on lausa kaks maailma – Arieli veealune palee koos avatava klapi, liumäe ja erinevate nipsasjakestega ning rand kahekohalise paadiga. Lisaks kaks kleebistega lehte raamatu kaunistamiseks. Sellel loomingulisel kingitusel on kolm üksikasjalikku LEGO minifiguuri, 2 versiooni printsess Arielist, prints Ericust, pluss Sebastiani ja Flounder.

Milliseid aardeid saab mere alt avastada? Lapsed saavad oma loovust ja rollimänguoskusi paindlikumaks muuta, kui nad randa uurivad või Disney Arieli, Lesta ja Sebastianiga ringi uitavad ning kujutavad uutmoodi tuttavaid lugusid.
Oh mis tore! Tegelaskujud panevad iga Disney Väikese merineitsist pärit printsess Arieli fänni kiiresti mängima, nagu ka mängualad, mis on loodud selleks, et inspireerida laste kujutlusvõimet selles tuntud maailmas.

Kas teadsid et ,,Väike merineitsi” on 1989. aastal valminud Walt Disney animastuudio joonisfilm, mis põhineb Hans Christian Anderseni samanimelisel muinasjutul. Ariel on ainus Disney printsess, kes ei sündinud inimesena. Heebrea keeles tõlgitakse Arielit kui ,,Jumala lõvi”.

LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused sisaldab talviseid treenimiskohti ja aeda, kolme mikrokollektsiooni tegelast (kaks erinevat Disney printsessi Mulani figuuri ja Li Shang) , hobuse Khani LEGO Disney figuuri ja Cri-Kee kaunistusega klotsi. Raamatus on kaks ala: pöörleva treeningkujuga talvine treeninguplats ja avatava ploomipuuga aiamudel, lisaks kaks kleepsulehte, millega saab raamatut kaunistada.

Laps saab mänguliselt minna lahingusse Li-Shang’iga, et aidata sel julgel ja tugeval Disney printsess Mulanil kaitsta oma isa ja perekonda. Seejärel jalutada aias ja juua ploomipuu all teed. Kas Mulan suudab oma saladust hoida ja oma kohust täita? Jah, kui Khan ja Si-Rii saavad seda mõjutada.

Kas teadsid et ,,Mulan” on Walt Disney filmistuudios 1998. aastal valminud täispikk multifilm, mis põhineb legendaarse hiina naissõdalase Hua Mulani lool. Mulan on ka esimene Disney printsess, kes tegelikult ei ole printsess. Kõik muud tegelased kas sündisid kuninglikesse perekondadesse või ühinesid nendega. Ning Mulan on vasakukäeline.

LEGO Disney Princess Elsa ja Anna seiklusteraamatu abil saab mängida elu Arendelle lossis. Avamisraamatul on kaks ala – Arendelle lossi väliskülg sillaga, loss katusega ja lossi sisekülg, klaver ja magamistuba, lisaks 2 kleebise lehte raamatu kaunistamiseks. Sellel loomingulisel mängul on 3 üksikasjalikku LEGO minifiguuri, Disney printsess Elsa, Anna ja Kristoff, lisaks veel Olafi tegelane.

Ületa sild, mine Arendelli lossi ja vaata, millised lahedad asjad seal on. Mida kõike lõbusat saab lossi ümbrusest teha, eriti kui kasutada printsess Elsa võluvõimeid! Või läheks hoopis kelgutama Disney printsesside Anna ja Elsaga ning ja Olafiga. Hurraa! Kas me lumememme teeme?

Kas teadsid et Disney stuudio sai Elsa ja Anna tegelaskujudega filmi jaoks inspiratsiooni kuulsast muinasjutust “Lumekuninganna”, andes sellele veidi uut jumet ja hingamist.

LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused komplekt ootab ilu ja koletiste fänne. Avamisraamatu keskel on Beasti kindlus, lossi väliskülg ühel ja teisel pool, lisaks on 2 kleebise lehte raamatu isikupärastamiseks. Komplektis on 2 üksikasjalikku LEGO minifiguuri – Disney printsess Belle, Koletis, keda saab muuta prints Adamiks, lisaks riidekapp ning proua Potts.

Millised saladused peituvad ukse taga? Maagiline roos, koht Disney printsess Belle magamiseks, isegi tantsupõrand ootavad avastamist. Ärata muinasjutt ellu ning tee sellest päris oma lugu.
Kas teadsid et ,,Kaunitar ja koletis” on 1991. aastal valminud Walt Disney animastuudio joonisfilm, mis põhineb samanimelisel muinasjutul. Ning, et lapsevanemad saaksid ikka oma lastega paremini kaasa elada nende lemmikprintsesside maailmale, siis on tore üheskoos veel kord mälu värskenduseks vaadata vastavat filmi või lugeda muinasjuturaamatut. Vahva pereelamus on tagatud! Eriti äge kui kutsuda sõbrad ka seltsi.

LEGO Disney Princesside sarjas on kõikide mängude juures käimapanev jõud lapse kujutlusvõime. Mängurõõmu jagub tundideks. Loomingulised patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt ja rühmas mängimise oskust. Samuti probleemide lahendamise oskust, pakkudes samal ajal rõõmu tuttavate stseenide läbimängimisest ning uute lugude väljamõtlemisest. Tänu lihtsatele juhistele käib kokkupanek kiiresti.

Ainulaadsed avatavad raamatud paljastavad tervikliku mikromaailma, mis pakub põnevust igale lapsele jõuludeks, sünnipäevaks või kingiks mis tahes ajal. Sobivad suurepäraselt mängimiseks poistele ja tüdrukutele vanuses 5+. Nendega saab mängida iseseisvalt või kombineerida teiste LEGO Disney koltside komplektidega veelgi rohkemate võimaluste jaoks.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!