LEGO DOTS VAHVAD MEISTERDAMISE KOMPLEKTID

LEGO DOTS VAHVAD MEISTERDAMISE KOMPLEKTID

Hüppa LEGO ® DOTS komplektidega värvikasse maailma, mis on täis loovust ja lõbu.Lapsed saavad uurida erinevaid võimalusi, kuidas ennast loominguliselt väljendada käevõrude või toakaunistusesemetega. Ja seda mitte ainult üks kord, vaid mida nad saavad ikka ja jälle kokku panna, kujundada ja kaunistada. Nende komplektidega ei ole reegleid, piisab ainult tühjadest lõuenditest, värvilistest plaatidest ja lapse kujutlusvõimest. Kunsti- ja käsitöösõbrad saavad sukelduda loomingulisse tegevusse ja luua midagi uut, seejärel selle soovi korral igal ajal ümber kujundada.

LEGO DOTSid on rohkem kui lahedad mänguasjad

DOTS-teema võimaldab lastel vabastada mänguliselt oma loominguline vabadus, alustades enesekindluse saavutamisest oma disainivõimete vastu kuni eneseväljendusrõõmu õppimiseni.

Lapsed saavad käevõrude ja teiste meisterduste kaunistamise ja jagamise käigus arendada oma loovust ja väljendusoskust, järgides komplektis toodud mustrisoovitusi või luues ise ainulaadseid mustreid. Paindlikud käevõrud ja värviliselt kaunistatud detailid sobivad suurepäraselt 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.

Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime, pakkudes otsatut mängurõõmu ja lõputult loomingulisi võimalusi. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada loova ehitamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise midagi valmis meisterdada.

Tänu hõlpsalt järgitavatele juhistele käib kujundamine kiiresti, nii et lapsed saavad rõõmustada ise ainulaadsete ehete valmistamise ning mängulise ja loova tegevuse üle,

LEGO® klotsid ja detailid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958.

LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et iga lapse ehituskomplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Olgem loomingulised.

Tehke endale rõõmu ja peegeldage oma sisemist jõudu julge ning eriti ägeda käevõruga. DOTS võimaldab lastel kujundada mis tahes viisil omale käevõru. Laske lastel proovida seda, valides käevõru meie suurest eri kujundustega valikust ja looge oma stiil. LEGO DOTS komplektide kaasabil võimaldate oma lapsel nautida näiteks sõprusekäevõrude loomist.

Toome välja vaid mõned näited käevõrude kujundamise võimalustest.

LEGO DOTs Ägedate loomade pildiga käevõru

Laske loomingulisus valla ja looge imearmsa, ägedate loomade pildiga käevõru abil ise lustakaid ehteid.

Tegemiseks laota kena roosa käevõru siledale pinnale ja lisa sellele värvilisi detaile, ammutades inspiratsiooni pakendilt või mõeldes ise välja uusi kujunduslahendusi. Seejärel lisa käevõrule enne selle randmele kinnitamist enda maitse järgi ning veelgi armsama tulemuse saamiseks imearmsad jänku, kassi ja käpajäljega kaunistusdetailid. Kaunista ja muuda käevõru oma soovi järgi.

LEGO DOTs Käevõru Võlumets

Loo kauneid ehteid käevõruga Võlumets! Laota käevõru pikuti lauale ning kinnita selle külge klõpsuga värviküllased detailid. Inspiratsiooni saamiseks võid vaadata pakendit või luua oma disainilahendused. Lisa sillerdavad teemantläikega, kuldsed ja pimeduses helendavad detailid vastavalt oma isikupärale. Pane käevõru randme ümber ja näita maailmale enda teistsugust poolt. Muuda seda üha uuesti, et tuua nähtavale oma varjatud kunstilised sügavused.

LEGO DOTs Käevõrude megapakk

Lapsed, kellele meeldib oma sõpradega jagada loomingulisi kunstiprojekte, peaks meeldima ka see LEGO® DOTS-i käevõrude megapakk. Käevõrude meisterdamise komplekt võimaldab lastel hõlpsalt ja intuitiivselt kujundada oma ehteid koos sõpradega ning hiljem neid oma soovide järgi ümber kujundada. Kohandatavad sõprusekäevõrud See käevõrude meisterdamise megapakk sisaldab viit kohandatavat, paindlikku, eri värvi võru, mis sobivad nii suurte kui ka väikeste randmete ümber.

Looge oma tuppa ainulaadne sisustus

LEGO DOTS kaasabil valmivad kiired ja nauditavad kunsti- ja käsitööprojektid , mis annavad lapsele kohese tunnetuse saavutustest ja uhkuse oma tehtu üle. Las nad teevad seda ikka ja jälle. Alates ehtekarbist kuni pliiatsihoidjateni.

Või hoopis LEGO DOTs Kirjutuslauakorrastaja

See annab lastele võimaluse luua ja kaunistada oma töölauda töötava sahtliga kirjutuslauakorrastajaga, mille mustrit saab hiljem muuta. Koristamine ja sortimine on tänu kaasasolevale hoiustamisalusele käkitegu. Selles kenas mitmevärvilises komplektis on kaks osa pliiatsite, kirjaklambrite ja muude kontoritarvikute mahutamiseks, valge käepidemega avatav sahtel väärisesemete jaoks, pildihoidik ning värvilised detailid.

Võimaldage lastel avastada LEGO DOTS disaineritena hämmastavaid mustriideid. Ükskõik, kas teie laps järgib pakendis olevaid ideid või kasutab neid uue ainult temale omase loomingu hüppelauana. Parim on see, et ei ole olemas DOTSiga kujundamiseks valet viisi. Kõik vajaliku saad meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!