LEGO HARRY POTTER – ASTUME KOOS VÕLURITE MAAILMA.

LEGO HARRY POTTER – ASTUME KOOS VÕLURITE MAAILMA.

Harry Potteri ja Fantastiliste elukate fännid saavad rännata ülipõnevasse võlumaailma, LEGO Harry Potter paneb fantaasia lendama.

Filmidest „Harry Potter ja Azkaban-i vang“ ja „Harry Potter ja tulepeeker fännidel on võimalus uudistada filmidest tuntud põnevad paiku ning taaslavastada tuntud stseene ja luua uusi seiklusi.

LEGO Harry Potter Sigatüüka kellatorn

Kaheksa minifiguuri ja filmidest tuntud paikadega komplektiga sukelduvad lapsed loova mängu põnevasse maailma. Hogwartsi põnevast soppidega kellatornist saab külastada Dumbledore’i kabineti, osaleda mustade jõudude vastu võitlemise tundides, rännata ajas ja nautida jõuluballi (tantsumehhanismiga, et peol ikka õige hoog oleks).

Komplektis on Harry Potter-i sarja minifiguurid: Harry Potter, Ron Weasley, Hermione Granger, Fleur Delacour, Cedric Diggory, Viktor Krum, Albus Dumbledore ja Madame Maxime. Kõigil figuuridel on võlukepid ja ballikostüümid. Kõikides ruumides tuttavad sisustuselemendid ja võluvad detailid.

LEGO Harry Potter Voldemort-i ülestõus

See lastele suurepäraselt kingituseks sobiv komplekt pakub loitsudest, üllatustest ja lahingutest tulvil seiklusi. Noored nõiad ja võlurid peavad rakendama kõik oma võimed, et Harry mustade jõudude küüsist päästa.

Võimalus on uuesti lavastada filmist „Harry Potter ja tulepeeker“ tuttav kalmistustseen, kus Harry on lõksus Tom Riddle’i hauakivi küljes himuärataval surnuaial ning valelik Peter Pettigrew segab samal ajal kokku mürki. Voldemort ilmub klotsikangi tõmbel justkui võluväel ja kutsub välja Death Eateri. Komplektis on neli minifiguuri: Harry Potter võlukepiga ja Triwizardi võitluskostüümiga, Lord Voldemort võlukepiga, Peter Pettigrew võlukepiga ja Death Eater.

LEGO Harry Potter Kolmevõluri turniiri Ungari sarvsaba katsumus

Noored nõiad ja võlurid saavad võidelda koos Harry Potter-iga võlumaailma kõige ohtlikuma draakoni, Ungari sarvesaba vastu. Lapsed saavad aidata Harryl salapärast kuldset muna kätte saada ja teiste koolide õpilastega võistelda. See pakub neile kindlasti palju rõõmu. Nelja minifiguuriga (Harry Potter, Fleur Delacour, Cedric Diggory ja Viktor Krum) LEGO Harry Potteri sarja draakonikomplekt inspireerib kauaks loomingulisi seiklusmänge mängima.

Selles Harry Potter-i sarja komplektis on Ungari sarvsaba draakon, mille suust tulevad leegid ja millel on muudetava asendiga jäsemed ja tiivad. Komplektis on ka kokkupandav avatav telk, kus osalejad oodata saavad – nii nagu filmis. Kõigil tegelaskujudel on võlukepid, telgis on voodi, kaks tassi, väike riiul ja võlujoogipudel. Lisaks Harry Firebolti võistluse luuavars, kuldse munaga kivise pinnase moodul ja kett draakoni kinnitamiseks.

LEGO Harry Potter Aragogi koobas

Kes julgeb siseneda LEGO Harry Potter-i komplekti Aragogi koopasse? Noored fännid saavad aidata Harryl ja Ronil Keelatud metsas põgeneda hiidämbliku ning tema järeltulijate armee eest. Kasutada võlukepikesi ja laternat, et tõrjuda eemale ämblike koloonia, lendav ämblikuvõrk ja Aragogi hirmuäratavad kihvad ning põgeneda seejärel jubedast koopast!

LEGO Harry Potter Newti maagilised olendid

Tuleb vaid avada Newti kohver ja juba saabki suunduda koos maagiliste elukatega seiklema. Nii saab aidata Newtil tutvustada Jacobile, Tinale ja Queeniele erinevate maagiliste elukate elupaiku ning õpetada neile, kuidas hoolitseda pursksarviku, okkaami, Tormilinnu, nuusklooma ja puunäpulise eest. Tunne rõõmu fantastiliste elukate uurimisest, võlujookide segamisest ja maagiliste olendite eest hoolitsemisest.

LEGO Harry Potter Grindelwaldi põgenemine

Kasutada tuleb oma võimsaimat nõidust enne, kui Tume võlur kasutab omaenda tumedaid loitse ja põgeneb MACUSA-st tiivulise hobusega.

Astuge fantaasiamaailma komplektiga LEGO Fantastilised elukad Grindelwaldi põgenemine ja saa osa võlulahingust Seraphina Picquery ja Grindelwaldi vahel. Komplektis on liigutatav tõld avatavate uste ja eemaldatava katusega, mis on kinnitatud liikuvate tiibadega Thestrali figuuri külge. Kasutada saab nõidusega sihtimise lisasid, et äratada ellu võlujõud komplektis Fantastilised elukad. Komplektis on kaks minifiguuri.

LEGO Harry Potter Beauxbatonsi kaarik: saabumine Sigatüüka lossi

Selle tiivulise Beauxbatonsi hobutõllaga ootavad lapsi maagilised seiklused nii õhus kui ka maapeal.

Noored nõiad ja võlurid saavad läbi mängida filmist „Harry Potter tulepeeker“ tuttava põneva stseeni, lennutades imelise tõlla Hogwartsisse, kus Hagrid selle ohutult maanduma suunab. Kui tõld on maandunud, saab selle muuta kahekorruseliseks magamistoa ja tee nautimise nurgaga majakeseks, kus Madame Maxime, Fleur Delacour ja Gabrielle Delacour oma uusi põnevaid seiklusi mugavalt kavandada saavad. Beauxbatonsi tõld, mille juurde kuuluvad neli minifiguuri (Hagrid, Madame Maxime, Fleur Delacour ja Gabrielle Delacour) ja kaks lendavat muudetava asendiga tiibade, jalgade ja peaga hobust (Abraxanid), lennutab iga Harry Potteri fänni maagilisse ja fantaasiaküllasesse mängumaailma.

LEGO Harry Potter Hagridi onn: Helliknoka päästmine

Lase noortel nõidadel ja võluritel taaselustada filmist „Harry Potter ja Azkaban™-i vang“ tuntud maagilisi stseene laheda mängukomplektiga. Nad saavad uurida Hagridi onni detailiküllast sisemust, peituda võlukunstiministri eest Hagridi kõrvitsapeenarde vahele ja päästa Helliknokk Hippogriffil põgeneda timuka kirvehoopide eest. Selle LEGO Harry Potteri komplektiga ei lõppe põnevad ja maagilised seiklused kunagi. Komplektis on kuus minifiguuri (Hagrid™ , Harry Potter, Ron Weasley™, Hermione Granger™, timukas ja võlukunstiminister), kokkupandav liikuvate tiibade ja liikuva peaga Helliknoka figuur ning mitmesugused tarvikud ja mehhanismid.

LEGO® Harry Potter Expecto Patronum

Ehituskomplektiga „LEGO Harry Potter Expecto Patronum“ saavad Harry Potter-i fännid sukelduda maagilisse seikluste maailma, kus kohtab võlureid, Dementors-e ja müütilisi olendeid. Expecto Patronumi loitsu Dementoridele panemine ning Harry Patronumi ja ristiisa Sirius Black-i eemale peletamine on lastele väga põnev. Nelja minifiguuri (Harry Potter, Sirius Black ja kaks Dementors- i) ja lõputult mänguvõimalusi pakkuva LEGO Harry Potteri sarja komplektiga saavad lapsed sukelduda loomingulise mängu imelisse maailma.

LEGO Harry Potter Rüütlibuss

Rüütlibuss viib noored nõiad ja võlurid nende elu metsikuimale bussisõidule. Kui lapsed lillale kolmekorruselisele bussile astuvad, peavad nad arvestama, et tuleb metsik sõit. Bussil on sisemusele lihtsat ligipääsu võimaldavad hingedega külgpaneelid ja ülakorrusele ligipääsu võimaldav eemaldatav katus. Maagiline bussikomplekt pakub lõputult põnevaid mänguvõimalusi. Kui Harry pagas on peale laaditud ning sõiduk minema kihutab, nurkade vahel manööverdab ja konarusi ületab – Ernie Prang juhtimisoskused jätavad endiselt soovida-, hakkab voodi edasi ja tagasi liikuma ning lühter kõikuma. Komplektis on kolm minifiguuri (Harry Potter, Stan Shunpike ja Ernie Prang).

LEGOde tootja on pühendunud andma oma panust jätkusuutliku tuleviku ülesehitamisse ja inspireerida mänguvõimaluste kaudu tänapäeva lapsi. Mäng aitab meil kõigil ette kujutada ja luua parema, helgema maailma.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!