LEGO SUPER MARIO

LEGO SUPER MARIO

Igal mängul on algus ja LEGO Super Mario Seikluste alustusrada on ainus komplekt, kus LEGO® Mario ™ ise mängib, nii et seikluse alustamiseks on seda tõesti vaja. Interaktiivne LEGO Mario näitab mitmesuguseid reaktsioone tema sisseehitatud LCD-ekraanidel ja kõlaril.

Piiramatu loovmäng LEGO Super Mario komplektid toovad armastatud tegelaskujud pärismaailma. Alustusraja ehitusmänguasi, laienduskomplektid ja võimenduskomplektid võimaldavad fännidel ehitada ainulaadseid mänge. Kogutavad LEGO® Super Mario™ mängukomplektid annavad lastele hulgaliselt võimalusi väljakutseteks, ümberehitamiseks, kohandamiseks ja loomiseks.

Selle loomingulise mängukomplekti jaoks pole patareisid vaja – see ärkab ellu, kui see kombineerida alustusraja LEGO® Mario™ figuuriga. Komplektiga on kaasas selged juhised, et lapsed saaksid iseseisvalt ehitada.

Tasuta LEGO® Super Mario™ rakendus pakub digitaalseid ehitusjuhiseid, lahedaid vaatamistööriistu, soovitusi loominguliseks ehitamiseks ja muud. Ühilduvate Android- ja iOS-seadmete loendi leiad aadressilt LEGO.com/devicecheck .

LEGO Super Mario rakendusega on kaasas veebijuhend Instructions PLUS, mis aitab mooduleid ehitada. Lisaks sisaldab rakendus soovitusi loominguliselt ehitamiseks ja mängimiseks ning pakub turvalist platvormi, kus ideid teiste fännidega jagada.

LEGO® Super Mario ehitusmänguasjad on vahvad sünnipäeva- või pühadekingituseks vähemalt 7-aastastele lastele, innustades neid looma oma ainulaadseid mänge ja õppima uusi oskusi.

LEGO® klotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tagab hõlpsa, lihtsa ühendamise ja ehitiste vastupidavuse. LEGO® ehitusklotse ja -detaile kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse ja analüüsitakse põhjalikult, et tagada iga LEGO komplekti vastavus rangeimatele ohutusnõuetele.

LEGO Super Mario seiklused võivad algata nüüd.

LEGO Super Mario Piraajataime drifrimise laiendusrada

Näita oma kiikumisoskusi piraajataime kiigel ja lisa väljakutseid oma LEGO® Super Mario™ alustusrajale. Alista kõrbes Goomba ja Koopa Troopa. Hüppa kellaplokile, et saada rohkem mänguaega. Seejärel aseta LEGO Mario™ lükandplatvormile ja kiigu nii kiiresti kui võimalik, et koguda münte. Kui aga lähed piraajataimedele vastu, muutub LEGO Mario uimaseks. Fännid saavad lisada piraajataime kiikumisväljakutse oma LEGO® Super Mario™ universumisse ja treenida end müntide kogumises paremaks selle lõbusa laienduskomplektiga.

LEGO Super Mario Piraajataime drifrimise laiendusrada on kogutav mängukomplekt, mis sisaldab kiikuvat platvormi, mille mõlemas otsas on piraajataimed; kellaplokki, et teenida rajal LEGO Mario™ (figuur ei kuulu komplekti) jaoks lisaaega ning lisaks Goomba ja Koopa Troopa figuure, keda alistada.

Seda ehitusmänguasja saab kombineerida Mario seikluste alustusrajaga, mis sisaldab LEGO Mario figuuri ja mida saab uute mänguvõimaluste pakkumiseks ümber ehitada.

LEGO Super Mario Valvega linnuse laienduskomplekt

Täienda oma LEGO® Super Mario™ alustusrada põneva valvatava kindluse seiklusega. Astu üle muru ja hüppa katapuldile, et alistada Koopa Troopa ning seejärel hüppa platvormile ja heiska lipp. Või hüppa üle laava ja võidutse Bob-ombi üle. Mine mööda veeteed, et võidelda Piraajataimega. Kõik kolm teed viivad POW-klotsini, mis avab kindluse värava, et saaksid kätte müntidest vaevatasu.

Lapsed saavad selle lõbusa laienduskomplektiga ise valida LEGO® Mario™ teekonna, et jõuda valvatavasse kindlusesse. Suurepärane kingitus lastele, kellel on olemas LEGO® Super Mario™ alustusrada . Komplektis on kokkupandav kindlus, katapult, klotsidest ehitatud vee- ja laavarada ja POW-klots, lisaks Bob-ombi, Koopa Troopa ja Piraajataime mängufiguurid, kelle LEGO Mario peab alistama. (Märkus. Komplekti ei kuulu LEGO Mario figuur; selle laiad alustusraja komplektist).

LEGO Super Mario Kõrbe-Pokey laiendusrada

Küta LEGO® Super Mario™ alustusrada kuumaks selle põnevusrohke Kõrbe-Pokey laienduskomplektiga. Hüppa LEGO Mario™ abil haamriga pöördalusele. Viibuta seda suurt haamrit, et lükata Pokey osade kaupa ümber ja trambi müntide võitmiseks tegevusmärgisel. Kuid vaata ette, sest Mutt Monty on siinsamas nurga taga…

Fännid saavad selle haamrit viibutava Kõrbe-Pokey laienduskomplektiga lisada oma LEGO® Super Mario™ alustusrajale täiendava lõbusa väljakutse. See on suurepärane kingitus lastele, mis sisaldab ehitatavat kõrbestseeni, haamriga pöördalust, kus LEGO Mario™ saab oma kaktusesarnase vaenlase Pokey osade kaupa maha lüüa, lisaks Mutt Monty figuuri, mida alistades saab koguda virtuaalseid münte.

LEGO Super Mario Bowseri lossijuhi lahingu laiendusrada

Võitle ülima bossi Bowseriga selle laheda LEGO® Super Mario™ alustusraja jaoks mõeldud laienduskomplektiga. Löö Laavamull tee pealt eest ja sisene Bowseri lossi. Koksa Dry Bones rappuvalt platvormilt maha. Tõrju eemale Boo, kes ajab sind mööda torni taga. Trambi lestadel, et tõsta üles Bowseri käed, et koguda ?-klotsist ja kellaklotsist auhindu. Seejärel raputa Bowseri võitmiseks seni silda, kuni ta alla kukub! Mängijatele toovad selles Bowseri lossijuhi lahingu laienduskomplektis (71369) sisalduvad ümber lükkamise, raputamise ja tasakaaluga seotud katsumused palju rõõmu. Suurepärane kingitus lastele, et täiendada nende LEGO® Super Mario™ alustusrada (71360). Lossiteemalises mängukomplektis on pöörlevad ja rappuvad platvormid, lestad Bowseri käte tõstmiseks ja ?-klotsile ja kellaklotsile ligi pääsemiseks, rappuv sild ning samuti Bowseri, Boo, Dry Bonesi ja Laavamulli figuurid.

Neid ja teisi imevahvaid LEGO Super Mario komplekte saad igal ajal osta meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!