LEGO HIDDEN SIDE – TERE TULEMAST KUMMITUSTE MAAILMA

LEGO HIDDEN SIDE – TERE TULEMAST KUMMITUSTE MAAILMA

LEGO Hidden Side™ sari kutsub lapsi liituma kummituseküttidega, kes julgevad näha nähtamatuid asju ja aitavad muuta kummitusliku maailma tasapisi taas normaalseks. LEGO Hidden Side ehituskomplektiga võib lavastada oma välja mõeldud kummituste jahtimise seiklusi.

Mängudes olevad ägedad funktsioonid ja salajased üllatused pakuvad Hidden Side sõpradele toredat ehitus- ja rollimängulusti. Võimalik on ehituskomplekti mudelid ise kokku panna ja nendega tavalisel viisil mängida või siis need ka rakenduse AR abil ellu äratada.

Liitreaalsuskeskkonda rakendava komplektiga LEGO® Hidden Side™ saavad lapsed mängida uuel ja põneval moel. Liitreaalsusrakenduse aktiveerimine äratab mudelid ellu, paljastades peidetud maailma, kus lahendamist ootavad interaktiivsed mõistatused ja väljakutsed. Neid kahte maailma kombineerides muutub mäng veelgi põnevamaks ja lõbusamaks.

Liitreaalsuskeskkonna kõigi võimaluste kasutamiseks on vaja tahvelarvutit või mobiiltelefoni, mis ei kuulu komplekti. Ühildub valitud iOS-i ja Androidi seadmetega. Teabe ühilduvuse kohta leiate veebilehel www.LEGO.com/devicecheck. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks vanematelt luba.

Need ülilahedad LEGO Hidden Side mängukomplektid ühendavad kokkupandava LEGO mudeli ja mängurakenduse, võimaldades täielikult interaktiivset mängu. Tuleb vaid tasuta rakendus alla laadida, skännida mudel telefoniga sisse ning siis osutada oma telefoniga mängus oleva mudeli suunas, et panna see elama.

LEGO Hidden Side komplektid pakuvad täiesti uuel tasemel mänguvõimalusi ning üha uusi ja uusi mõistatusi. Loominguliseks mänguks on piiramatult võimalusi.

LEGO Hidden Side Surnuaiasaladus

Kõhedust tekitavalt lõbusas surnuaiamängus saavad lapsed sukelduda põnevatesse kummituste jahtimise seiklustesse. Selle kangelased Jack Davids ja Parker Jackson vajavad kummitavas surnuaias sinu abi. Aita neil kummitused leida ja alistada. Uudista pidevalt muutuvat salajaste soppide maailma, lahenda mõistatusi, otsi lahedaid asju, püüa kinni kõik erinevad vaimud ja astu vastu kummituste ülemale. Selles liitreaalsuskeskkonda rakendavas mängukomplektis on neli minifiguuri – kangelased Jack Davids ja Parker L. Jackson, skeletifiguur ja Mr. Branson, lisaks Davidsi kummituskoera Spenceri figuur. Lahedas surnuaiakomplektis on kõiksugu muidki detaile nagu painutatav sammas, avatav haud ja liikuvate kätega kummitav puu.

LEGO Hidden Side Krevetilaeva vrakk

LEGO® Hidden Side Krevetilaevavrakiga komplekt võimaldab noortel sukelduda põnevatesse kummituste jahtimise seiklustesse. Krevetipaadivrakiga komplektis on lahe merendusteemast inspireeritud kaheks osaks lahtivõetav krevetipaat ja klotsidest kokkupandav kummitusfunktsiooniga kaljumoodul. Neil Capersi kaljudel ollakse kimpus kummitustega. Löö kampa Jack Davidsi ja Parker Jacksoniga, kes püüavad päästa Newbury linna ja alistada kummitusi, et vaimudemaailmast taas tavaline turvaline maailm saaks. Uudista pidevalt muutuvat salajaste soppide maailma, lahenda mõistatusi, otsi lahedaid asju, püüa kinni kõik erinevad vaimud ja astu vastu kummitusteülemale kapten Archibaldile – kui sul on selleks julgust.

Selles liitreaalsuskeskkonda rakendavas mängukomplektis on neli rollimängu inspireerivat minifiguuri: kangelased Jack Davids ja Parker L. Jackson, Captain Jones ja tema poeg, Jones Jr. ning Davidsi kummituskoer ja legendaarne albiinoalligaator.

LEGO Hidden Side Krevetirünnak

Hullumeelne kulinaariahõnguline kummitustejaht, mida vürtsitavad põnevad seiklused liitreaalsuskeskkonnas. Peakokka Enzot ja teenindajat Sallyt painab kummitusteülem Anomaloga, tekitades sellega ka suuri probleeme Shacki külalistele. Söösta koos Parker Jacksoniga tema kõrgtehnoloogiast pakataval kartautol põnevatesse seiklustesse. Selles mängukomplektis on palju vingeid detaile ja Srimp Shacki silt, mida kummitused pidevalt varitsevad.

Krevetisildi saab vraki küljest ära tõmmata ja muuta kummitavaks või tavaliseks. Rollimänguks annavad inspiratsiooni kaks kangelasest minifiguuri: Jack Davids ja Parker L. Jackson oma nutitelefonidega, kummitustest painatud Enzo peakokk oma kahe noaga ja teenindaja Sally kandiku ja kruusiga, kohvikukülastaja Ronny ja armas Davidsi kummituskoera Spenceri figuur. Rakenduse Hidden Side abil saab köögi täielikult interaktiivseks muuta.

LEGO Hidden Side Kummitav Newbury Keskkool

Selle koolikomplektiga ehitamine, mängimine ja kummituste jahtimine pakub lastele kindlasti palju rõõmu. Kas julged külastada salapäraste soppide maailma ja Hidden Side mõistatuslikku Newbury kooli? Kas aitad Jack Davidsil ja Parker Jacksonil kummitustele vastu astuda ja kooli normaalseks tagasi muuta? Tutvu kõigi lahedate detailidega ja vaata, kas leiad peidetud kambri ja vihjed üles. Liitreaalsuskeskkonnaga mängukomplektis on 8 figuuri: Jack Davids ja tüdruku minifiguur Parker L. Jackson oma nutitelefonidega, Elton Douglas, Rose Davids, direktor Clarke, õpilased Paola ja Wade ning armsa kummitusekoera Spenceri figuur.

LEGO Hidden Side koolikomplektis on palju mängu inspireerivaid osi, nende seas peidetud kamber, bussipatus, arvutilabor, raamatukogu, vannituba, keemialabor ja kellatorn. Tavalise kooli saab muuta kummitustekooliks.

LEGO Hidden Side EI Fuego trikimaastur

Aita kangelasest Jack Davidsil ja tema kartmatul kaskadööril El Fuegol nabida kinni ja alistada kummitusratturid Joey ja Dwayne. EL Fuego veokil on tagavedrustus, mis võimaldab lastel vingeid kõrgelennulisi trikke ja hüppeid proovida. Lapsed võivad liituda veoki tagaosas oleva kangelasest Jack Davidsi ja tema koera Spenceriga ning mängukahuri abil kolmerattalistel mootorratastel kihutavad kummitusratturite kummitusväe purustada.

Selles El Fuego trikiveokikomplektis on neli rollimängu võimaldavat minifiguuri: kangelane Jack Davids ja trikimees El Fuego, meessoost rattur Dwayne ja naissoost rattur Joey ning Davidsi kummituskoer Spencer. Mängukomplektis on tagavedrustusega trikiveok, mille kabiinis on ruumi kahel minifiguurile ja mille taha on paigaldatud mängukahur. Lisaks on vinge kahele minifiguurile mõeldud kolmerattaline mootorratas.

LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000

Jahi kummitusi ülipõneval koolibussil. Kaks kummitustest painatud töötajat ründavad ja koletuslik kummitav WC pillub pruune klotse… Tõmba välja käsujaam ja küljekahurid – aeg on kummitustele säru teha.

Sellel võimsal kummitaval koolibussimudelil on vinged tehnilised detailid – näiteks väljatõmmatav käsukeskus ja väljakäivad kahurid, katuseskannerid ja neli minifiguuriistet. Komplektis on kaks kangelaseminifiguuri Jack Davids ja tüdruku minifiguur, Parker L. Jackson oma nutitelefonidega, tehnikageeniusest J.B, kaks kummitustest painatud töötajat Nanna ja Bill ning Davidsi armsa kummitusekoera Spenceri figuur.

LEGO Hidden Side Kummitav kiirrong

LEGO Hidden Side kummitava rongiga komplekt annab lastele võimaluse sukelduda erilisse seiklusmängu.

Sellel vingel rongimudelil on palju tipptehnoloogial põhinevaid lahedaid osi ja funktsioone, mis tundideks loovalt mängima innustavad. Viie minifiguuriga (Jack Davids ja tüdruku minifiguur Parker L. Jackson oma nutitelefonidega, tehnikageeniusest J.B, piletimüüja Santos ja sõbralik rongiga reisija Chuck.) komplekt innustab lapsi kiiresti mänguga pihta hakkama. Rongimudelil on palju mänguks inspiratsiooni andvaid osi ja funktsioone, näiteks kummitusetiivad, mille saab kangi abil lahti voltida, kamber Santost kummitavate vaimude eemaldamiseks ja kummitustevastane kahur, mille abil vaime alistada ning rongijaama vaimudest vabastada.

LEGO Hidden Side J.B. kummituslabor

LEGO Hidden Side salajaste soppidega J.B. kummitustelaboris on palju päris teadusmaailmast inspireeritud lahedaid tehnilisi detaile (näiteks Tesla-kamber, mis vaimudest vabaneda aitab) ja teadustööks vajalikke instrumente, mis innustavad tundideks loovalt mängima. Hullu teadlase laboriga mängukomplekti kokkupanemine ja rakenduses sõbralikku majahoidjat kummitava vaimu jälitamine pakub lastele kindlasti palju põnevust ja rõõmu. Kangelase Jack Davids, kummitustest painatud majahoidja Douglas Elton ja teadlasest tüdruku J.B. minifiguurid ning armas kummituskoera figuur muudavad rollimängu veelgi lõbusamaks.

Leidke endale üks, no veel parem mitu LEGO® Hidden Side komplekti meie e-poest .


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!