LEGO EDUCATION – ÕPPIDES LÄBI PÕNEVA MÄNGU

LEGO EDUCATION – ÕPPIDES LÄBI PÕNEVA MÄNGU

Legod ei ole pelgalt kodus mängimiseks lõbusad ja aegumatud mänguasjad. Nad kätkevad endas ka mitmeid hariduslikke funktsioone, mistõttu sobib ideaalselt lõbusaks õppevahendiks nii lasteaias kui ka koolis. LEGO Education hõlmab eritüübilisi legodetailide komplekte või saad panna kokku ise endale meelepärase komplekti arendavaid legoklotse. Lego Educationi mängud inspireerivad lapsi mõtlema loovalt, aga ka süsteemselt, et ehitada üha raksemaid ja raskemaid konstruktsioone.

Õpeta oma lapsele, kuidas täpselt töötavad erinevad tõstukid, kraanad ja muud masinad LEGO Educational komplektide abil.

LEGO Education komplektid on populaarsed nii lasteaedades kui ka juba mitmetes koolides. Need moodustavad lihtsa, aga samas lõbusa mängu laste jaoks, mille käigus saab arendada nende tehnilisi ja matemaatilisi oskusi, samas ka loogilist mõtlemist. See on lõbus viis, kuidas inspireerida õpilasi huvi tundma robootika ja tehnilisemate alade vastu. Samas on see piisavalt lihtne õppevahend, et ka kõige tehnoloogiavõõramad õpetajad saavad kerge vaevaga omandada teadmised ja oskused, kuidas LEGO Education õppevahendeid kõige paremini õppetöös ära kasutada.

LEGO Educational komplektid on suurepärane võimalus äratada lastes huvi robootika vastu.

Samas ei pea LEGO Education komplektid olema vaid koolis kasutamiseks. Aktiivsemad ja tehnoloogiahuvilised lapsevanemad saavad samuti nendest komplektidest palju huvi ja rõõmu ning mis kõige olulisem, see on hea viis, kuidas oma lapsega aega veeta lõbusal ja harival viisil. Samuti, kui just Sinu laps on väga nutikas ja andekas ning tahaksid pakkuda talle väljakutseid, et arendada edasi tema oskuski ning hoida üleval tema õpimotivatsiooni, siis LEGO Education on just Sulle. LEGO Education komplekte on väga erineva raskusastmega, mis tähendab seda, et alati on võimalik osta juurde detaile, et pakkuda järjest raskemaid ja põnevamaid väljakutseid. Mis kõige olulisem – see on lõbus nii lastele kui ka lastevanematele!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!